UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Andrzej Stępniewski

przewodniczący Rady Programowej Federacji Przedsiębiorcy.pl, Honorowy Prezes Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza, inicjator ruchu "Szlachetni", były członek Komisji Trójstronnej i Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego, długoletni działacz społeczny, a także przedsiębiorca.

Prof. UAM dr hab. Robert Kmieciak

dr hab. w zakresie nauk o polityce, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kieruje zespołem politologów skupionych wokół Zakładu Badań Władzy Lokalnej i Samorządu funkcjonującego w strukturze Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Zainteresowania naukowe koncentrują się na problematyce samorządu terytorialnego, gospodarczego i zawodowego oraz polityce regionalnej. Autor szeregu publikacji poświęconych tematyce samorządowej. Współautor projektu ustawy o izbach przemysłowo-handlowych.

dr Dariusz Grabowski

urodzony 28 sierpnia 1950 r. w Warszawie. Pochodzi z polskiej, patriotycznej rodziny. W latach 2004 – 2009 Poseł do Parlamentu Europejskiego z województwa mazowieckiego. W latach 1997 – 2004 Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Doradca ekonomiczny Premiera Rządu RP Jana Olszewskiego. Od szeregu lat i obecnie prowadzi własne przedsiębiorstwo. Jest współzałożycielem i działaczem Klubu Inteligencji Polskiej i środowisk kresowych.